מטיילים ברחובותיה הנפלאים של לונדון טריוואגו - השוואת מחירים אמסטרדם - היעד החם של ישראלים שטאט פארק - הפארק העירוני של וינה טקס החלפת משמר המלכה בלונדון זאנסה סכאנס - תחנות הרוח של הולנד

אוסטריה - חבל ארץ יפיפה

כתובת: אוסטריה , אירופה

ביקור באוסטריה אין יותר אירופה מזה - כאשר אנו חושבים על אירופה עולה בראשנו תמונה של כנסיות, ארמונות, הרים, שלג, תרבות יפה, אנשים מנומסים... אך עם להצביע על מקום אחד שהאופי האירופאי שלו עולה על כל האחרים, הרי זו אוסטריה.

אזור האגמים - אוסטריה

לשרותך, המטייל הישראלי באוסטריה

וינה בירתה של אוסטריה: המדריך המלא למטייל הישראלי בוינה

זלצבורג עירו של מוצרט : המדריך המלא בעברית על זלצבורג

חבל טירול, נופים מרהיבים : המדריך למטייל הישראלי בטירול

אוסטריה חבל ארץ מרהיב

באוסטריה יוכל התייר למצוא את הכנסיות והארמונות המפוארים ביותר באירופה, כמו גם אין ספור מוזיאונים, גלריות וספריות. כל אלו הינם תולדת מאות שנות תרבות מתקדמת, אמנות ואהבת היצירה שהיו ועדיין הינם חלק משמעותי מהתרבות האוסטרית.

כ- 60% משטחה של הרפובליקה האוסטרית הינו חלק מרכס האלפים – הרכס הכי אירופאי שקיים, ובהתאמה לכך קיימים במדינה זו אתרי סקי לרוב. וכמובן שאין מה לדבר על התרבות היפה של המדינה! אוסטריה היא ארץ מולדתם של אחדים מהאינטלקטואלים והאמנים הגדולים ביותר בעולם. בין היתר ניתן לציין את פרויד ויונג (אבות הפסיכואנליזה), מוצארט ובטהובן, ואפילו בנימין זאב הרצל שלנו גר ופעל בה תקופה ארוכה.

השפה המדוברת במדינה היא גרמנית. מעניין לציין בהקשר זה שבמהלך המאה ה- 19, כאשר כוננה גרמניה המודרנית התקיים דיון סוער האם לצרף את אוסטריה לאיחוד הגרמני או להותירה מחוץ לו, כפי שאכן הוחלט.

אולם אוסטריה היא מדינה קטנה יותר מגרמניה, ולכן אין זה פלא שהיא גם מושפעת ממדינות ותרבויות סמוכות אחרות. כך למשל סממנים ניכרים מהתרבויות הצ'כיות והסלאביות ניכרים בה. כך למשל באזורים מסויימים במזרח המדינה ניתן למצוא בניה בסגנון הונגרי, או מנות צ'כיות שמוגשות במטבחי הצפון.

התוצאה של כל אלו היא בליל תרבויות מרתק, אשר יחד עם הסממנים האוסטריים-גרמניים שעומדים בבסיס המדינה יוצרים חוויה תרבותית שאי אפשר לעמוד בפניה...!

דרג את בית העסק:
0 קולות [ממוצע: 0]
שלח לחבר הדפס
X
המלצות על אוסטריה - חבל ארץ יפיפה:
אין המלצות לעסק זה
הוסף המלצה רשימת המלצות