מטיילים ברחובותיה הנפלאים של לונדון טריוואגו - השוואת מחירים אמסטרדם - היעד החם של ישראלים שטאט פארק - הפארק העירוני של וינה טקס החלפת משמר המלכה בלונדון זאנסה סכאנס - תחנות הרוח של הולנד

השווקים של ברלין - חוויה שמשלבת קניות וקולינריה

השווקים הססגוניים של ברלין

ברלין היא עיר ידידותית לתושביה ולמבקרים בה והיא מציעה שפע של חוויות, כולל חוויות בקניה. אחת החוויות הכיפיות והצבעוניות לכולם היא השוק. בברלין שווקים רבים המתפרשים לאורכה ולרוחבה, שווקים פתוחים ומקורים, שווקים הפתוחים מדי יום ושווקים שבועיים או עונתיים, שווקי איכרים המתמקדים בתוצרת חקלאית טריה, ירקות ופירות לעומת שווקים בהם ישנם גם כלים, בגדים, עבודות יד ועוד.

בתמונה: דוכן אוכל רחוב בשוק מספר 9 בברלין
בתמונה: דוכן אוכל רחוב בשוק מספר 9 בברלין

במאמר השווקים של ברלין תמצאו מידע על כמה מהשווקים הבולטים בעיר, חווית הקניות בשווקים והיצע הקולינרי המרשים שנמצא בשווקים. מידע מפורט על השווקים של ברלין מחכה לכם באתר מדריך ברלין, תחת הקטגוריה שווקים בברלין.

שוק Arkonaplatz:

שוק זה נמצא ברובע מיטה המוכר והאופנתי. שוק זה פתוח בימי שישי וניתן למצוא בו שפע של תוצרת טריה עם דגש על מוצרים אורגניים: פירות וירקות אורגניים, בשר, דגים, גבינות ועוד.

במקום תמצאו גם פסטה טריה, מאפים מעלי ניחוחות וגם ארוחות איכותיות וטעימות. השוק נמצא סמוך לגן שעשועים המספק תעסוקה לילדים בעוד שההורים יכולים להסתובב בכיף בין דוכני השוק שממוקמים בצל העצים. במיוחד בקיץ שוק זה מתמלא אנשים המחפשים את הסחורה הטריה בשילוב של מקום מוצל וירוק.

The Schiller market

שוק זה הוא שוק שבועי המתקיים בכל יום שבת באזור Neukölln. זהו אמנם שוק קטן יחסית אך הוא מציע סחורה מגוונת ואיכותית: פירות וירקות אורגניים ולא אורגניים, בשר, דגים, מאפים טריים, דבש וריבות בעבודת יד, פטריות וגם שלל מאכלים, במיוחד בסגנון ים תיכוני. השוק הוא קומפקטי אך יש בו את המאכלים או התוצרת הייחודיים לו אשר מביאים אליו לקוחות נאמנים מדי שבוע.

Elcknerplatz

שוק זה נחשב לשוק מרכזי בשל היותו ממוקם בין שתי תחנות טראם בולטות: תחנת Koepenick ותחנת S-Bahn. זהו שוק הפתוח מדי יום מלבד יום ראשון ולכן הוא הומה תמיד באנשים המגיעים אליו אחרי יום עבודה בכדי לקנות מן המוצרים האיכותיים שהוא מציע. בשוק זה אפשר למצוא שפע של סחורה: ירקות ופירות, ריבות, דגים ובשר, ומנות ייחודיות המשתנות מדי יום. תחת הדוכנים הנמצאים בשטח פתוח תמצאו מכל טוב, כולל מנות מיוחדות האופייניות לדוכנים מסוימים.

Antonplatz

שוק זה פתוח פעמיים בשבוע, בימים שלישי ושישי ומביא אל כיכר אנטון במיוחד את המחפשים ירקות ופירות אורגניים, צמחונים וטבעונים אשר בשוק זה ישנה לא מעט סחורה המתאימה להם. בשוק ישנם מלבד פירות וירקות גם מאפים, חטיפים, ומנות המשתנות מדי יום. 

תגובות באתר: (0)
קטגוריות