מטיילים ברחובותיה הנפלאים של לונדון טריוואגו - השוואת מחירים אמסטרדם - היעד החם של ישראלים שטאט פארק - הפארק העירוני של וינה טקס החלפת משמר המלכה בלונדון זאנסה סכאנס - תחנות הרוח של הולנד

הצגות באירופה

הצגות - סמל בולט של התרבות באירופה 

אירופה היא שכיית חמדה תרבותית. תרבות אירופאית תמיד היוותה מוקד משיכה לאלפי תיירים ואפילו מהגרים, ומעבר לכך, שוחרי תרבות, שחקנים, זמרים, יוצרים ואמנים מכל העולם חולמים להגר לאירופה, כדי להגשים את חלומם. אירופה היא אי של תרבות: אנשים מכל העולם מגיעים אליה כדי לטעום הצגות באירופה, קונצרטים באירופה ולשאוב קצת קולטורה איכותית.

פסטיבל הצגות

הצגות ותיאטרון ברחבי אירופה

אי אפשר לדבר על תרבות באירופה מבלי לדבר על ברודווי שבלונדון, שבה מוצגים מחזות זמר מפורסמים, מחזות והצגות, על פסטיבל הג'אז השנתי שנערך בפריס או על חגיגות יום הבסטיליה. בספרד, יש שפע של מופעי פלמנקו אותנטיים ומופעי מוסיקה מרהיבים ואם אתם מזדמנים לברלין, אז כדאי לכם להגיע לפסטיבל הקולנוע שנערך שם מדי שנה.

לונדון - בירה של תיאטרון

לונדון ידועה כאחת הבירות האירופאיות של התיאטרון. הגעת ללונדון - אסור לך לפספס את החוויה - הקדם להזמין כרטיס לאחת ההצגות המפורסמות בעיר. מאמה מיה, פאנטום האופרה, מלך האריות, מיס סייגון. עשרות הצגות מובילות מחכות לך בממלכה הבריטית.

הזמן כרטיסים להצגות בלונדון >>

התיאטרון השחור של פראג

בין שלל האטרקציות הקסומות שממתינות לך בעיר העתיקה של פראג - נמצא התיאטרון השחור. בעיר ישנם מספר תיאטראות המפורסם ביניהם הוא תיאטרון ה - IMAGE. כאן תוכל לצפות בתיאטרון אומנותי קסום. האומנים לבושים בגדים שחורים בעלי אלמנטיים זוהרים בחושך מעלים הצגות ומופעים מרתקים.

הקדימו להזמין כרטיסים לתיאטרון השחור של פראג >>


 

קטגוריות