מטיילים ברחובותיה הנפלאים של לונדון טריוואגו - השוואת מחירים אמסטרדם - היעד החם של ישראלים שטאט פארק - הפארק העירוני של וינה טקס החלפת משמר המלכה בלונדון זאנסה סכאנס - תחנות הרוח של הולנד

יורופ סנטר ברלין - Europa center Berlin

מרכז קניות ברחוב קו'דאם

בניין יורופ סנטר ברלין הוא לא רק מרכז קניות, אלא המבנה בו נמצא מרכז הקניות יורופ סנטר ברלין (Europa center Berlin) משמש גם כמלון ובניין משרדים והוא בולט מול כנסיית הזיכרון לקייזר וילהלם בזכות סמל מרצדס המתנוסס ומסתובב על גג הבניין.

מרכז הקניות יורופ סנטר שוכן ברחוב קו'דאם (Kurfürstendamm) ומתחם הקניות של הסנטר כולל 70 חנויות, ביניהן חנויות מותגים, אופנה, חנויות ספרים, מוזיקה, אלקטרוניקה, משחקים, סוכנויות נסיעות ועוד.

יורופ סנטר ברלין

מבנה אייקוני בברלין

במתחם יורופ סנטר יש מעבר לחנויות והמקום משמש לא רק כמרכז קניות בברלין אלא זהו אחד המבנים המהווים אייקון בעיר. ביורופ סנטר ישנה תערוכה קבועה המציגה את חומת ברלין. וכן בניין מרכז אירופה מהווה בית לתיאטרון קברט הנקרא "הקיפודים" (Die Stachelschweine).

מול מרכז אירופה, בכיכר Breitscheidplatz נמצאת מזרקה יפהפיה, מזרקת העולם. המקום מהווה ציון דרך של העיר ומשלב בתוכו היסטוריה, קניות, אמנות ותרבות. חלק מהמבנה של יורופ סנטר משמש גם מלון אשר בו מתארחים אורחים הרוצים לטעום את ברלין מכל צדדיה.

תגובות באתר: (0)
קטגוריות