מטיילים ברחובותיה הנפלאים של לונדון טריוואגו - השוואת מחירים אמסטרדם - היעד החם של ישראלים שטאט פארק - הפארק העירוני של וינה טקס החלפת משמר המלכה בלונדון זאנסה סכאנס - תחנות הרוח של הולנד

אירלנד - גשם כבשים ובירה

מדינת אירלנד הידועה בעולם גם כדרום אירלנד היא מקום קסום ומופלא ביבשת אירופה. ארץ צעירה זו שקיבלה את עצמאותה המלאה מהשלטון הבריטי רק לפני כמה עשרות שנים מציעה מגוון אתרי תיירות ואטרקציות למטייל המודרני מה שהפך חופשה באירלנד למוצר מבוקש ביותר.

דבלין בירת אירלנד

אירלנד – ונפתח עם סקירה היסטורית...

אירלנד היא ממלכת השבטים הקלטיים שהיגרו לאזור בשנת 300 לפנה"ס, הממלכה הקטנה סבלה מלא מעט כיבושים והטרדות מידי הויקינגים והבריטים כמו גם ממשברים שונים שהידוע בהם הוא רעב תפוחי האדמה בשנת 1846. למרות הקשיים והאתגרים הרבים איתם נאלצו להתמודד תושבי אירלנד, כיום, אירלנד היא מדינה מפותחת מאוד שהצליחה לעבור מכלכלה מבוססת חקלאות לכזו המבוססת על תעשיה ויצוא בדיוק בזמן הנכון, ולמרות המשבר הכלכלי האחרון שהאט את צמיחתה אין ספק שאירלנד תמשיך להתפתח ולשגשג גם בשנים הקרובות.

הכל על אירלנד: מדריך אירלנד למטייל הישראלי

אטרקציות בדבלין: מה לעשות בדבלין

לינה באירלנד: השווה מחירים - הזמן מלון

חופשות באירלנד – מה יש לראות !

טיסות לאירלנד נוחתות כמעט תמיד בדבלין- בירתה של אירלנד. וזהו בדיוק המקום הנכון להתחיל חופשה באירלנד. עיר שוקקת זו מביאה ללא ספק את השילוב הייחודי של ישן וחדש שמאפיין כל חופשה באירלנד. תוכלו ליהנות מאתרים היסטוריים כמו בית המכס, טירת מלהייד ועשרות כנסיות ומבנים עתיקים. ההיסטוריה תופסת מקום חשוב מאוד במדינת אירלנד ולכן, מלבד שימור של שפות עתיקות, נעשים מאמצים רבים לשמר מבנים ורחובות עתיקים לטובת הדורות הבאים כמו גם לשם הפיכת חופשה באירלנד לחוויה על זמנית של ממש. אך המודעות ההיסטורית המפותחת של תושבי אירלנד אינה פוגמת במודרניזציה של המדינה. בדבלין תוכלו למצוא גם אזורי בילוי ותרבות מודרניים לחלוטין המשלבים גם הם ישן וחדש כמו איזור הטמפל בר או במדרחוב גרפטון.

טיסות לאירלנד אולי מובילות תמיד לדבלין אך אסור לשכוח את מקור המשיכה העיקרי של אירלנד- האזורים הכפריים הטובלים בירוק, תופעות הטבע המדהימות כמו צוקי בארן הנוסקים לגובה 180 מטר מעל לקו החוף, מגוון המבנים העתיקים שהוקמו לחופי אגמים, על גבעות מוריקות משובצות כבשים וכמובן, אין חופשה באירלנד שלא כוללת כמויות גדולות של בירה וויסקי.

אירלנד- ארץ הבירה

הפאבים למדינת אירלנד הם כמו החומוסיות ליפו. יש אחד בכל פינה אך אין שניים זהים. האירים שמבלים חלק גדול מזמנם הפנוי בפאב מתגאים בעשרות סוגים של בירה, הידועים שבהם הם כמובן גינס וקילקני אך ישנן עשרות מבשלות בירה קטנות המציאות את מרכולתן בפאבים המקומיים. טיסות לאירלנד יביאו אתכם לארץ בה חיי לילה תוססים במיוחד, בחלק גדול מהפאבים תוכלו ליהנות גם מלהקות המנגנות מוסיקה אירית אותנטית ומקבוצות גדולות של מקומיים שמחים במיוחד הרוקדים ושרים שירי שתייה בגרון ניחר. למעשנים מביניכם מצפה אכזבה היות ומדינת אירלנד היא אחת החלוצות בתחום מניעת העישון ולכן העישון במקומות ציבוריים אסור בתכלית והמס על הסיגריות גבוה במיוחד.

אירלנד – אסור לפספס

אירלנד היא מדינה מיוחדת במינה. טיסות לאירלנד יפתחו בפניכם אופק ירוק, משובץ בטירות קסומות ואגמים מרהיבים, תופעות טבע ייחודיות ואנשים נפלאים. חופשה באירלנד היא ללא ספק חוויה שלא תישכח במהרה ותשאיר בפיכם טעם של עוד.

תגובות באתר: (0)

פינת הייעוץ

יועצים של פורטל אירופה עומדים לשירותך

קופונים ומבצעים