X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
הזמן מלון הזמן מלון הזמן רכב הזמן רכב הזמן טיסה הזמן טיסה הזמן שאטל הזמן שאטל סקי באירופה סקי באירופה ביטוח נסיעות ביטוח נסיעות
X סגירה
 

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות - Travel Insurance

אחד הדברים החשובים שיש לעשות מיד אחרי שרכשתם כרטיסי טיסה לאירופה הוא ביטוח נסיעות לחו"ל שייתן מענה במקרה שתזדקקו לטיפול רפואי חלילה וחס, המטען שלכם יאבד וכד'. ביטוח נסיעות לחו"ל מומלץ לעשות אצל סוכן ביטוח מורשה - חבר לשכת סוכני הביטוח בישראל.

ימים התכוננו לטיול ביבשת אירופה, הספקנו לגלוש במדריכי מוזה באינטרנט ולאסוף כל טיפת מידע והנה הגיע הזמן - התעוררנו בבוקר נסענו לשדה התעופה ... זהו עוד כמה שעות נטייל באחד מהמקומות היפים בעולם, נופים קסומים, תרבויות, מנהגים שונים ופעילויות אין ספור – רגע ביטוח נסיעות עשית ?

זה נכון, אסור לחשוב על דברים רעים שעלולים לקרות ולשבש את הטיול שחלמנו עליו חודשים רבים, תמיד צריך להסתכל על הדברים בגישה חיובית , אבל בהחלט אסור להיות שאננים ולהגיד לי זה לא יקרה, כי לפעמים זה לא תלוי בנו. – במקרה כזה ביטוח נסיעות לחו"ל יחסוך לנו הרבה מאוד כסף והרבה מאוד כאב ראש.

חשוב מאוד לזכור, עברנו ביקורת דרכונים, הזינו למחשב של משרד הפנים שיצאנו מהארץ, החתימו לנו את הדרכון, כל הביטוחים שיש לנו בארץ אינם תקפים וזאת עד לחזרתנו לישראל.

בחורה ממתינה בשדה תעופה בדרך לחופשה

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות כחלק מביטוח נסיעות לחו"ל אמור לתת לנו מענה בקבלת טיפול רפואי חירום בזמן הטיול, טיפול רפואי לא זול , יום אשפוז יכול להגיע לכמה אלפי אירו וביקור פשוט אצל רופא יכול להגיע לכמה מאות אירו, כל זאת מבלי לציין את עלות התרופות והטיפול הרפואי שמסביב.

בזמן עריכת פוליסה נסיעות לחו"ל יש לוודא מספר דברים חשובים :
 
א. גבולות הביטוח – כמה כסף במקסימום תשלם חברת הביטוח במקרה של הפעלת הביטוח.

ב. חריגים – מהם התנאים בהם חברת הביטוח לא תשלם לנו עבור טיפול רפואי או טיפול אחר..

ג. מצב רפואי קיים – האם חברת הביטוח מכסה מצב רפואי קיים , לדוגמה : אדם שעבר התקף לב, או כל מצב רפואי ממנו אנו סובלים, כי רוב הביטוחים לא מכסים מצב רפואי קיים ואז צריך לוודא שסוכן הביטוח שלנו עורך לנו ביטוח נסיעות לחו"ל שמכסה מצב רפואי קיים.
 
 ד. הטסה רפואית – האם הביטוח כולל הטסה רפואית, כיסוי ביטוחי מאוד חשוב במיוחד שמדובר בארץ זרה, אף אחד לא רוצה לשכב חלילה וחס בבית חולים במיוחד עם קשיי שפה, בלי חברים ומשפחה שיכולים לעזור ומבלי להכיר משהו שייתן לנו חוות דעת על מצבנו הרפואי. הטסה רפואית תחייב את חברת הביטוח להטיס אותנו לארץ לקבל טיפול רפואי בליווי צוות רפואי תומך.

ביטוח מטען

ביטוח מטען כחלק מביטוח נסיעות לחו"ל מכסה את הדברים האישיים שלקחנו איתנו כדוגמת : בגדים, נעלים וכד'. ביטוח מטען לא כולל חפצי ערך , זאת אומרת שמצלמה, מסרטה, מחשב נייד, טלפון סלולארי, מכשיר ג'י.פי.אס, מחשב כף יד וכד' לא מכוסים בביטוח ואם יקרה להם משהו בזמן השהות בחו"ל לא יהיה לנו כיסוי ביטוחי.

לכן לפני הנסיעה לחו"ל פנו לסוכן הביטוח שלכם שיבטח את אותם דברי ערך דרך פוליסת ביטוח הדירה, הכיסוי הוא לתקופה בה תהיו מחוץ לגבולות מדינת ישראל.

ביטוח ספורט אתגרי

ביטוח ספורט אתגרי הינו כיסוי בעייתי , כמו שמכנים עליה וקוץ בה, זאת בשל העובדה שיכול להיות מצב בו ניפול בין הכיסאות לכן צריך לבדוק את הניסוח המדויק של חברת הביטוח כפי שהוא מופיע בתנאי ביטוח נסיעות שעשינו.

לדוגמה : האם רכיבה על אופניים ברחובות אמסטרדם נחשבת לספורט אתגרי ? או שרק רכיבה על אופני הרים במדרונות נחשב בהגדרה של ספורט אתגרי. האם החלקה על הקרח בבית העיריה של וינה נחשב ספורט אתגרי או רק שמדובר בתחרות או בסקי באוסטריה

הכיסוי אותו אנו רוכשים לכיסוי בזמן עריכת ספורט אתגרי אמורה לתת לנו כיסוי ביטוחי בעת פציעה בזמן רכיבה על אופניים, גלישה בים, סקי, קפיצות בנג'י, צניחה חופשית, סקי מים וכד'.

במידה ולא רכשתם כיסוי "ספורט אתגרי" בזמן עריכת ביטוח נסיעות לחו"ל במידה ותפצעו חברת הביטוח תסיר את אחריותה.

חילוץ והצלה 

כיסוי חילוץ נעשה בד"כ למטיילים המתכוונים לעשות טרקים / מסעות / טיולים באזורים מסוכנים בהם במקרה הצורך יאלצו להפעיל מבצע חילוץ או הצלה.

צריך לשים לב לגובה הכיסוי בזמן עריכת ביטוח נסיעות לחו"ל – יום חילוץ או חיפוש יכול להגיע לעשרות אלפי דולרים, תלוי באמצעים שמופעלים כדוגמת : מסוק, צוות רפואי, מחלצים מקצועיים, מספר ימי חיפוש וחילוץ וכד'.

הידעת !

ביטוח נסיעות שניתן דרך חברות כרטיסי אשראי מופעל רק לאחר שהודענו לחברת האשראי שאנו נוסעים והעברנו להם את התאריכים המדוייקים.

ביטוח נסיעות לחו"ל דרך חברות כרטיסי אשראי בד"כ בעל גבולות אחריות נמוכים יחסית .

ביטוח נסיעות לחו"ל דרך קופות חולים - כיום קופות החולים מציעות רכישת ביטוח נסיעות דרכם, בידקו את הכיסויים והשוו - כמו שלא הולכים שכואב לסוכן ביטוח כך לא הולכים לעשות ביטוח אצל הרופא.

עשו ביטוח נסיעות לחו"ל אצל סוכן ביטוח מורשה - חבר בלשכת סוכני ביטוח בישראל.

למענכם , למען נסיעה בטוחה ושקטה, פנו לסוכן הביטוח שלכם שישמור עליכם גם בחו"ל

 

כתבות שאולי יעניינו אותך