X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
הזמן מלון הזמן מלון הזמן רכב הזמן רכב הזמן טיסה הזמן טיסה הזמן שאטל הזמן שאטל סקי באירופה סקי באירופה ביטוח נסיעות ביטוח נסיעות
X סגירה
 

לינה באנגליה

מקומות לינה בבריטניה: בתי מלון ואירוח כפרי

אי אפשר לבקר במדינה בעולם ולא לחשוב על המקומות בהם תשהו ותלונו. במהלך טיול באנגליה, אתם צפויים להיתקל בלא מעט מקומות לינה פוטנציאליים - כיאה לאחת המדינות המתוירות באירופה. הבחירה שאתם מבצעים צפויה להשפיע על החוויה שלכם בבריטניה וכמובן שגם על התקציב.

הזמן עכשיו מלון בבריטניה במחיר שווה לכל כיס >>

לינה בבית מלון בבריטניה

באנגליה שלל אפשרויות אירוח...

באנגליה תמצאו שלל אפשרויות אירוח, בכל סגנון שתחפצו בו. בלונדון ובערים הגדולות הלינה תהיה במלונות בעיקר, בין אם מפוארים יותר או פחות, כשגם לגסטהאוסים והוסטלים יש לעיתים מקום של כבוד.

באזורים הכפריים והעתיקים יותר של אנגליה התמונה בהחלט עשויה להיות שונה, שיש פתרונות אירוח ש"מיישרים קו" עם מאפייני המקומות האלה ומאפשרים לכם להרגיש, ולו למספר ימים, כמו אנגלים במלוא מובן המילה. כולל הפשטידות, התה או הבירה.

מלונות בלונדון

אם הייתה לנו לירת סטרלינג אחת על כל מלון בלונדון, סביר להניח שהיה לנו מספיק כסף לבקר בעיר לתקופה ארוכה. בלונדון יש מספר אינסופי של מלונות – ברשימה של Booking למשל תמצאו כמעט 3,000 כאלה – כך שהבחירה שלכם לא נראית קשה. ובכל זאת, אתם כן צריכים להשקיע בה מחשבה על רקע העובדה שהמלונות נבדלים ביניהם בהמון פרמטרים, כולל במחיר.

לונדון היא ממש לא העיר הזולה ביותר באירופה, והדברים אמורים גם בכל הנוגע לאפשרויות הלינה בה. אם אתם רוצים לשהות במרכז העיר, אתם צפויים לשלם סכום גבוה גם על הפשוטים שבמלונות. לכן, אופציה יעילה לחסוך היא להתרחק מעט ממרכז העיר, מה שאפשרי על רקע העובדה שהתחבורה הציבורית בלונדון היא מהיעילות והמשובחות באירופה (מישהו אמר מטרו?).

אופציה אחרת היא לבחור במקומות זולים שמציעים אירוח בסיסי, למשל מלונות בדרגת כוכב או שניים, או אפילו הוסטלים וגסטהואסים. מכיוון שהמלונות בלונדון לא צפויים להיות מוקד הביקור שלהם בעיר המדהימה הזו, אתם יכולים להתפשר במידה מסוימת ברמת המלון, במיקום שלו או בשניהם גם יחד. למידע על בתי מלון מומלצים בלונדון בקרו באתר הזה.

הזמן עכשיו בתי מלון בלונדון במחיר אטרקטיבי >>

מלונות בערים הגדולות (שאינן לונדון..)

באנגליה יש מספר ערים אחרות שמזמינות אליהן מבקרים – די אם נזכיר שמות דוגמת מנצ'סטר, ליברפול או ברמינהגאם. אם אתם מגיעים לערים האלה לטיול מקיף, או אפילו למספר ימים (חשבו על משחק כדורגל באחד מהיכלי הכדורגל של אירופה), דעו לכם שיש גם בהן מספר לא מבוטל של בתי מלון. המחירים לא יהיו זולים, כי עדיין אנחנו באנגליה, אך גם לא ברמת המחירים הדי אסטרונומית של לונדון.

הכלל לגבי ההתרחקות מההמון הסוער והתבססות על התחבורה הציבורית נכון גם כאן, אם כי צריך לראות בדיוק ליד אילו אפיקי תחבורה ציבורית נמצא המלון שלכם. בכל אחת מהערים הגדולות של אנגליה, בניגוד לאזורים הכפריים, לא ממש מומלץ להשכיר רכב.

אירוח כפרי באנגליה

כיאה למדינה עשירה בהיסטוריה כמו אנגליה, לא מפתיעה העובדה שחלק ניכר מהמלונות, כולל בערים הגדולות, ממוקם במבנים היסטוריים. יש באנגליה אזורים שלוקחים את כל זה כמה צעדים קדימה. באזורים הכפריים של אנגליה, בין הנופים הפסטורליים, האגמים והטירות, תמצאו פתרונות אירוח עם צביון כפרי יותר. אלה יכולים להיות מלונות, אך בדרך כלל מלונות משפחתיים וצנועים יותר. באזורים שונים של אנגליה, למשל בצפון המדינה, תמצאו צימרים ובקתות אירוח שמגדילים את החיבור לטבע ולתרבות המקומית.

אל תשכחו את אזורי הנופש של אנגליה, למשל בדרום המדינה, עם בקתות אירוח, מלונות ופתרונות אחרים שנמצאים ליד חופים אטרקטיביים – יופי של אפשרות למי שרוצה גם לנוח במהלך השהות שלו באנגליה, ולא רק לכתת רגליים בין אטרקציה תיירותית אחת או אחרת.
 

הזמן עכשיו מלון בבריטניה במחיר שווה לכל כיס >>

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
Rating:
אנא הזן את המספר מאה עשרים וארבע:
מזמינים וחוסכים