X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
הזמן מלון הזמן מלון הזמן רכב הזמן רכב הזמן טיסה הזמן טיסה הזמן שאטל הזמן שאטל סקי באירופה סקי באירופה ביטוח נסיעות ביטוח נסיעות
X סגירה
 

מנצ'סטר יונייטד - Manchester United

מנצ'סטר יונייטד - כדורגל אנגלי במיטבו

אם יש קבוצה שהפכה להיות שם נרדף למונח כדורגל אנגלי, הרי שזו מנצ'סטר יונייטד (Manchester United). עם עשרות זכיות בכל טורניר משמעותי של כדורגל באירופה, הקבוצה הזו, שהחלה בכלל בתור קבוצה של עובדי תחנת רכבת, הפכה כבר ממזמן לאימפריה.

לחוויה מרגשת : הזמינו עכשיו כרטיס למשחק כדורגל של מנצסטר יונייטד >>

כל אוהד של מנצ'סטר יונייטד יעיד בלב שלם שעבורו הקבוצה הזו היא הרבה יותר מאשר עוד קבוצת כדורגל באנגליה. ואכן, מבט מהיר על האוהדים ביציעים מגלה קהל אנרגטי, נלהב ותומך במיוחד בקבוצה זו, תמיכה שנמשכת גם אחרי המשחקים עצמם ומתבטאת גם בנאמנות גבוהה במיוחד לקבוצה.

מדוע זוכה הקבוצה לנאמנות ואהדה גבוהות כל כך? ובכן, עבור אוהדים מנצ'סטר יונייטד היא סמל למקצועיות ונחישות, גורם מאחד שנותן תקווה לעתיד טוב יותר. הקבוצה עבורם היא אידיאל שמראה שעם עבודה קשה ונחישות אפשר להגיע הכי רחוק שאפשר. וכאשר בוחנים את ימיה הראשונים של הקבוצה, ניתן להבין מהיכן הרגשות הללו מגיעים...

מנצסטר יונייטד

מתחנת הרכבת לראש הליגה: מנצ'סטר יונייטד, סיפור הצלחה

כמו קבוצות אחרות של כדורגל באירופה, גם מנצ'סטר יונייטד החלה בתור מועדון כדורגל מקומי, שהוקם בשנת 1878 על ידי פועלים קשי יום – בימיה הראשונים הייתה מנצ'סטר יונייטד קבוצת הכדורגל של תחנת הרכבת המקומית. היא התחרתה בטורנירים מקומיים כנגד מועדונים שהוקמו על ידי אנשים פשוטים אחרים כמו עובדי תחנות רכבת אחרות או מפעלים.

על אף שהקבוצה החלה לצבור ניצחונות ומוניטין, חבריה חששו לנסות להיכנס לליגה הלאומית החדשה שהוקמה, מחשש שהם לא עומדים ברמה הנדרשת. למרות זאת, הקבוצה נכנסה לליגה זמן מה לאחר הקמתה, אך דרכה לצמרת לא הייתה קלה. שלל אתגרים כלכליים הקשו עליה להתקיים במשך עשורים רבים, ואפילו בשלב מסוים איצטדיון הבית שלה, אולד טראפורד, הופצץ על ידי הגרמנים.

אולם למרות ההתחלה הצנועה והקשיים הרבים שעמדו בדרכה, מנצ'סטר יונייטד הצליחה להתגבר ולבסס את עצמה כאחת הקבוצות המובילות של כדורגל באנגליה ואירופה בכלל. אנשי עסקים שונים רכשו אותה והעניקו לה את הגיבוי הכלכלי הדרוש לה, ומאמנים מוצלחים הצליחו לדרבן את השחקנים ולהעלות אותם לרמות חדשות של מקצועיות.

הקוצה גם התברכה במספר לא קטן של שחקנים מיתולוגיים, בעלי כשרון נדיר – רונאלדו, קנטונה, מארק יוז, ועוד. והתוצאות של הנחישות וההתמדה של הקבוצה? כפי שכל אוהד מנצ'סטר יונייטד יכול לומר, בין היתר הקבוצה זכה כמעט 20 פעמים בליגה האנגלית, 3 פעמים בליגת האלופות, ועוד שלל טורנירים יוקרתיים, בתוך אנגליה ומחוץ לה.

כולנו מנצ'סטר: משחקים של מנצ'סטר יונייטד

ממש כמו שלא צריך להיות אירופאי כדי להעריך כדורגל באירופה, לא צריך להיות אנגלי כדי לאהוב את מנצ'סטר יונייטד. ואכן, ישראלים רבים מכריזים על עצמם כאוהדי מנצ'סטר יונייטד ואפילו רוכשים כרטיסי טיסה לאירופה כדי לראות משחקים של הקבוצה. למעשה, כשחושבים על כך, אין פלא שיותר ויותר ישראלים מפנקים את עצמם בחוויה שכזו - המשחק המקצועי והמדויק, ההתרגשות של ישיבה באולם יחד עם עוד עשרות אלפי אוהדים, ההתרגשות של נצחון או האכזבה של ההפסד...

לחוויה מרגשת : הזמינו עכשיו כרטיס למשחק כדורגל של מנצסטר יונייטד >>

כל אלו הינם חוויות מהנות שרק משחקים של מנצ'סטר והליגה האנגלית יכולים להציע. מעבר לכך, לא מדובר בהוצאה גבוהה כל כך – מחירי הטיסה כיום זולים במיוחד, וגיחה של יום או יומיים לראות משחק כדורגל באנגליה איננה הוצאה שלא ניתן לעמוד בה. כעת, כל מה שנותר לעשות הוא לבדוק מתי והיכן מנצ'סטר יונייטד משחקת שוב, להתקשר לחבר'ה ולספר להם שטסים, ולאלו שלא יצטרפו לספר את כל הפרטים עד שהפכו לירוקים מקנאה...!

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
Rating:
אנא הזן את המספר מאתיים חמישים ושתיים:
מזמינים וחוסכים