X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
הזמן מלון הזמן מלון הזמן רכב הזמן רכב הזמן טיסה הזמן טיסה הזמן שאטל הזמן שאטל סקי באירופה סקי באירופה ביטוח נסיעות ביטוח נסיעות
X סגירה
 

מצודת לונדון - The Tower of London

מנהרת הזמן של מצודת לונדון

בסיור לאורך גדות נהר התמז'ה של לונדון מתגלה עיר היסטורית בת אלפי שנים, שלמרות גילה המופלג שומרת על חזות צעירה ותוססת. גילה האמיתי של לונדון נראה בברור מנוף פני העיר, ארמונות ובמצודות בני מאות ואלפי שנים, אולם מן הצד השני נבנו במהלך השנים אזורי בילוי והאטרקציות חדשניות שהצליחו לחבר בין היסטוריה מפוארת להווה מודרני של עיר מרכזית בעולם.

הזמן עכשיו כרטיסים למצודת לונדון >>

מצודת לונדון | Photo By: ©Historic Royal Palaces

Photo By: ©Historic Royal Palaces

עיר שיש בה הרבה

כתייר המגיע לעיר לונדון לתקופה קצרה של שבוע עד עשרה ימים עומדת בפניך דילמה לא קלה, הזמן קצר וכמות המקומות והאטרקציות שיש לראות ולעשות גדלה מידי שנה.

מוזיאונים מרתקים בהם ניתן לבלות שעות וימים, (רובם אינם גובים דמי כניסה), גלריות אומנות, אטרקציות ייחודיות ללונדון : החלפת משמר המלכה בארמון בקינגהאם, שעון הביג בן המפורסם, משחקי כדורגל של הקבוצות המפורסמות ביותר, טיול בשווקים הססגוניים  ועוד...

שווה להישאר עוד יום יומיים

שיוצאים לחופשה בעיר לונדון, שווה לפעמים לשקול ולתכנן טיול ארוך יותר, עבור הטיסות כבר שילמנו, חופשה מהעבודה כבר לקחנו. לכן, הארכת הטיול ביומיים-שלושה נוספים יכולה לתת הרבה עבור הוצאה נוספת קטנה יחסית. כך תוכל להספיק ולראות את ההיסטוריה המפוארת של הממלכה המאוחדת שהייתה במהלך שנים רבות אימפריה וכיום מהווה מרכז תרבותי ועסקי חשוב ביותר בכלכלה העולמית.

ארץ שיש לה מה להראות מתקופת האבירים, כל הטירות, המצודות והארמונות, להתרשם מהמבנים החדשים והמודרניים, לראות עיצד הם משתלבים בנוף הלונדוני כמו ציור מושלם. אך אטרקציה אחת לפחות אסור לך לפספס... מצודת לונדון.

מצודת לונדון – מצודה, בית כלא, גלריה ועוד

מצודות בלונדון עתיקות ממש כמו העיר עצמה – תושבי אנגליה הקדומה הקימו מצודות בשטח העיר כבר לפני אלפי שנים. עצים, אבנים גסות ולבני בוץ היו חומרי הגלם מהם הורכבו מצודות בלונדון בימי קדם, ובעזרתן הגנו המקומיים על שטחם מפני פולשים ובוזזים מארצות וחבלי ארץ שונים.
 
מצודת לונדון (The Tower of London) היא ככל הנראה המצודה המפורסמת ביותר בעיר, ואחת העתיקות שבהן.

ידוע כי במקום בו עומדת כיום מצודת לונדון עמדו מצודות קדומות הרבה יותר, אולם לא ידוע החל ממתי בדיוק. כך או כך, המצודה בגרסתה הנוכחית עומדת על תילה בערך מהמאה העשירית, כלומר מצודת לונדון הינה מצודה בת כאלף שנים.

בדומה לשאר המצודות בעיר, ייעודה המקורי של מצודת לונדון היה להגן עליה, אולם במהלך השנים שימשה המצודה גם כמקום משכנם של בני משפחת המלוכה הבריטית, כמו גם בית אסורים (לרוב לאסירת עצורים מיוחסים או חשובים).

כמו כן, מעניין לציין כי במהלך השנים זכתה מצודת לונדון לעוד שימושים רבים, בניהם נשקיה, גן חיות ועוד.

עקב אופייה מעורר העניין וההיסטוריה הענפה שלה, סביב מצודת לונדון התגבשו מאות סיפורים ואמונות, כולל סיפורי רוחות רפאים והאמונה כי כל עוד עורבים מקננים במצודה, לונדון לא תיפול (אל חשש – נכון להיום מקננים בה כעשרה). מצודת לונדון (ובסמוך לה גשר לונדון) ממוקמת בסמוך למרכז העיר, וניתן להגיע אליה בקלות בהליכה או באמצעות תחבורה ציבורית.

הזמן עכשיו כרטיסים למצודת לונדון >>

הסוף הוא ההתחלה

סוף הסיור במצודת לונדון רק התחלת הטיול בעיר, ישנם עשרות מקומות ואטרקציות שחובה לבקר בהם, אסור לפספס את השווקים, החלפת המשמר, ביקור בבית הפרלמנט, מוזיאון הטבע והמדע, בקיצור ברוך הבא ללונדון העיר שיש בה הכל.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
Rating:
אנא הזן את המספר שלוש מאות שישים ותשע:
מידע
רחוב: Tower of London, London, United Kingdom
טלפון: 44-844-482-7777

היה הראשון להשאיר ביקורת
מזמינים וחוסכים