X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
הזמן מלון הזמן מלון הזמן רכב הזמן רכב הזמן טיסה הזמן טיסה הזמן שאטל הזמן שאטל סקי באירופה סקי באירופה ביטוח נסיעות ביטוח נסיעות
X סגירה
 

כל מה שחובה לדעת לפני החופשה הבאה שלכם - ביטוח נסיעות לחו"ל

מה חשוב לעשות לפני הנסיעה לחו"ל?

חלק הכרחי מהשגרה הדוחקת שלנו הוא חופש. השבת הכרחית, הכרחיים גם החגים, אבל לא פחות מאלו, שגרה אמיתית - כזו שבה אנחנו משנים את הנוף ואת ההרגלים לחלוטין. שבירת שגרה מהסוג  שאפשר לקבל באמת רק בחו"ל. הברכה היא שטיול לחו"ל כבר מזמן הפסיק להיות בגדר מותרות.

האפשרויות הן אינסופיות, הן מבחינת יעדים והן מבחינת עלויות, כך שחופשה בחו"ל היא כמעט טריוויאלית, ולא רק במועדים מיוחדים. חופשה מוצלחת היא חלום, היא חובה והיא הכיף הכי גדול, אבל ברגע אחד, בשבריר של שנייה יכול לקרות משהו שיהפוך את החלום לסיוט, ועוד כזה שלא תשכחו הרבה מאד זמן.

בין אם טסים בזוג ועל אחת כמה וכמה כשטסים עם המשפחה והילדים - כל תקלה בחו"ל הופכת להרבה יותר מורכבת ומכבידה ממה שהיה לו היה זה קורה בארץ. כל פציעה קטנה, שן שבורה או חתך שמצריך תפרים עלול להפוך לסאגה מטריחה ויקרה במיוחד, בטח אם אין לכם ביטוח נסיעות לחו"ל שמכסה אתכם בדיוק במקרים האלה.

פציעה בזמן חופשה - האם רכשת ביטוח נסיעות לחול

רציתם לוותר על ביטוח? תחשבו שוב

גם אם אתם עושים קפיצה ממש קטנה לסופ"ש בבורגס, לחופשה שתחזרו ממנה עוד לפני שתספיקו להתרווח ואתם חושבים שבמקרה כזה ממש לא צריך את כל ההמולה של ההכנות וההערכות ובטח לא צריך להרחיק עם ביטוחים, תחשבו שוב. מספיק שהילד יחליק, חלילה, על הרצפה של שדה התעופה וישבור את היד, כדי שתצטרכו לשלם על זה הרבה יותר ממה שחשבתם שהחופשה הזו תעלה לכם.

אבל פציעות של ילדים רחוקות מלהיות הדאגה היחידה בזמן השהות בחו"ל. בטיול הכי רגוע ומיושב עלול, חס וחלילה, לפגוש אתכם שודד באחת הסמטאות, או שהתיק סתם ילד לאיבוד ואיתו כל המזומנים שהבאתם לחופשה.

אם אתם מרחיקים לטיול בטבע, טווח הסכנות משתנה וכעת אתם חשופים גם לעקיצות, נשיכות והרעלות שונות. קחו בחשבון שטיול בטבע עלול להצריך שירותי חילוץ אם נתקעתם באמצע יער עם רגל שבורה, גם בפעילויות שהן לא אקסטרים.

בטח כשמדובר על חופשת סקי בה רשת ביטחון רפואית היא הכרח. במקרה הספציפי של פציעות סקי כדאי לדעת שברוב הפגיעות האורתופדיות למהירות הטיפול יש השפעה ישירה על אופן ההחלמה מהפציעה ועל הסיכויים להגיע להחלמה מלאה.

כמובן שאם אפשר יהיה להבטיח גם את רמת המקצועיות של הרופא, אז ההבדל הוא של שמים וארץ. דרך אחת להבטיח את קבלתו של הטיפול הרפואי תוך הזמן המהיר ביותר במהלך חופשת סקי היא מחקר שוק בזמן אמת והרבה מאד כסף שתצטרכו לשלם. האלטרנטיבה היא ביטוח נסיעות לחו"ל.

אז איך נערכים?

מלבד העובדה שהטיול הכי כייפי הוא כזה שנעשה בספונטניות, לרוב, אין לנו ממש את היכולת לצפות את כל התקלות כולן, שעלולות להתרחש, ולהערך לקראת כל אחת ואחת מהן. יחד עם זאת, יש דרכים פשוטות שיכולות להעניק לנו הרבה יותר בטחון.

כלומר - להבטיח שבמידה ומשהו ישתבש - אנחנו נהנה מוגנים. ביטוח נסיעות לחו"ל הוא מזמן לא מותרות, אלא חובה של ממש. הוא לא יקר באופן יחסי לטיול, אבל הוא יקר מפז ומבטיח טיפול רפואי, הטסה וכל שנזדקק לו, גם כשאנחנו רחוקים מהבית.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר מאה עשרים וארבע:
מזמינים וחוסכים